Firma Profili

mudur-volkanİMAR MÜHENDİSLİK – Jeolojik Araştırma ve Uygulama Merkezi 17.03.2005 tarihinde iş hayatına başlayan genç dinamik bir yerbilimi kuruluşudur. Kuruluş tarihinden bu yana birçok kamu, özel kurum ve kuruluşların su ihtiyaçlarına yönelik mühendislik çözümleri üreten İMARMÜHENDİSLİK – Jeolojik Araştırma ve Uygulama Merkezi , özellikle bu hususta danışmanlığını yaptığı tüm müşterilerini; en büyük yaşam ihtiyacı olan suyun sadece yüzey sularından değil buna en iyi alternatif olan yeraltısularından yararlanmaya yönlendirmiş sondaj yoluyla su temini konusunda kesin ve kalıcı çözümler üretmiştir.Bu alanda, müşterilerine sunduğu profesyonel ve pratik su temini projeleriyle halen faaliyetini sürdüren Firmamızın en temel prensiplerinden birisi yeraltısularından yararlanarak su ihtiyacına çözüm üretirken yeraltısuyu işletmeciliğini değil, yeraltısuyu yönetimi bilincini ön plana çıkarmak ve uygulamaktır. Yani yeratısuyu mühendisliğinin temel düsturlarını uygulamalarıyla ortaya koymaktır.

misyonKURUM MİSYONUMUZ

Kurum olarak misyonumuz; ‘Ayağımızı bastığımız dünyamız’dan başka bir dünyada yaşama imkanımızın olmadığını bilerek, yerküreden ve onun insana sunduğu nimetlerden(doğal kaynaklar) en güvenli, en ekonomik, en uygulanabilir yöntemleri ortaya koyarak nasıl yararlanılacağını mühendislik süzgecinden geçirip insan hayatına kazandırmaktır.

 

competitive advantage, strategic marketing conceptKURUM VİZYONUMUZ

Vizyonumuz; misyonumuzu icra ederken yenilik ve üretkenliği ilke edinmiş, iş erdem ve ahlakına riayet eden, kendi misyonunda toplum, çevre ve doğaya karşı sorumluluğuyla bütünleşmiş bir kurum olmaktır.

 

İmar Mühendislik Jeolojik Araştırma ve Uygulama Merkezi olarak;

Su sondajı, su aramaları, su tespiti, zemin etüdü gibi Jeolojii ve Jeofizik mühendislik alanında ilgili bir çok konuda Başta Kocaeli ve İstanbul olmak üzere Türkiye’nin hemen her bölgesinde özel şahıslara veya kurum ve kuruluşlara Su Sondaj, Su Kuyusu açılması ve diğer yerbilimleri hizmetleri alanında çözümler sunmaktadır.

İmar Su Sondaj firmamız, yeraltı suyuyla ilgili olarak Hidrojeolojik Etüt, Jeofizik Etüt ve Su Etüdü, Su Araştırmaları, Kaynak Suyu Araştırmaları, Yeraltı Suyu Arama ve Araştırma – Su Arama, Sondaj – Su Sondajı (Derin Kuyu Sondajı), Su Kuyusu, Kuyu yapımı (sondaj ile su kuyusu açmak), D.S.İ Kuyu Ruhsatları işlerinde müşterilerine ekonomik çözümler sunmaktadır. Zemin ve Zemin Sondajı – Zemin Etüdü, Yerbilimleri – Jeoloji alanındaki tüm araştırmalar, Jeolojik Hizmetler, her türlü Jeolojik – Jeofizik Araştırma ve hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.